Ubezpieczenie na życie

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkęOsoba do kontaktuBurzliwa historia rozwoju ubezpieczeń na życie w Polsce spowodowała, że wiele osób z niechęcią spogląda na tego typu rozwiązania. Zapraszamy do rozmowy na ten temat wszystkich tych, którzy w przeszłości zakupili polisę, z której nie byli zadowoleni. Doświadczeni specjaliści dopasują odpowiedni wariant, uwzględniając Państwa aktualną sytuację finansową, wiek, ryzyko zawodowe czy wielkość rodziny. Gwarantujemy, że tym razem będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani!

Ochrona życia i zdrowia

Podstawową funkcją ubezpieczeń na życie jest zapewnienie środków dla członków rodziny, gdyby zabrakło jednego z jej żywicieli. Oferujemy różnego rodzaju rozwiązania, podczas doboru których kładziemy nacisk na to, by suma ubezpieczenia odpowiadała dotychczasowemu standardowi zycia. Podobnie w przypadku umów zdrowotnych – uzyskane środki pozwolą pozostać wolnym od zadłużenia, mimo tymczasowej przerwy w pracy (lub całkowitej niezdolności do jej kontynuowania) oraz zafundować sobie kompleksowe leczenie w renomowanych placówkach. Warto rozważyć zakup takiego rozwiązania, bowiem składka nie musi być wysoka, a uzyskana ochrona zapewni spokojny sen.

Gromadzenie środków na emeryturę

Prezentujemy rozwiązania o wysokim poziomie gwarancji, które pozwolą Państwu małymi krokami zgromadzić pokaźną pulę środków, przydatną w momencie przejścia na emeryturę. Prognozy dotyczące państwowego systemu wskazują, że nasze świadczenia będą znacznie niższe niż pensje podczas kariery zawodowej. Zapraszamy do kontaktu wszystkich tych, którzy jako seniorzy chcą żyć przynajmniej na takim samym poziomie, jak podczas lat pracy – bez konieczności dorabiania przez połowę czasu, wyprzedawania zgromadzonego majątku czy proszenia o pomoc dzieci.

Na ile lat zawiera się umowę ubezpieczenia na życie?

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno polisy krótkoterminowe, które można zawrzeć na okres 1 roku, jak i umowy na całe życie. Przedstawiciele dobierają odpowiednie rozwiązanie dla danego klienta, biorąc pod uwagę m.in. czas spłaty zobowiązań kredytowych, stabilność zatrudnienia czy sytuację rodzinną. Ze względu na dostęp multiagencji do wielu różnych ofert mogą Państwo być pewni, że otrzymają taką, która najlepiej spełni Państwa potrzeby. W długoterminowych ubezpieczeniach na życie można też w czasie trwania elastycznie zmieniać warunki, m.in. wysokość składki czy częstotliwość jej opłacania, tak by nie stanowiła ona nigdy obciążenia dla domowego budżetu.

ZADZWOŃ

503 300 908