Ubezpieczenie ciężarówki lub busa

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę











Osoba do kontaktu





Ze względu na to, że ubezpieczenia pojazdów dostawczych i busów zajmują ważną pozycję w budżecie każdego przedsiębiorstwa, które z nich korzysta, zadbaliśmy w naszej multiagencji o dostęp do wszystkich najlepszych ofert na rynku. Każdy z naszych klientów może sprawdzić propozycje wiodących towarzystw, zyskując rzetelną, pełną informację.

Dlaczego warto regularnie sprawdzać ceny za ubezpieczenie ciężarówki lub busa?

Stale rosnące wysokości składek za obowiązkowe OC to fakt, jednak sytuacja ta wygląda inaczej w każdym towarzystwie. Niejednokrotnie klienci multiagencji otrzymują propozycję wznowienia polisy ze składką np. o 500 zł droższą niż w poprzednim roku ubezpieczenia, podczas gdy konkurencyjna firma oferuje cenę jedynie o 200 zł wyższą. Niestety, trzeba ponieść w tej sytuacji większy wydatek, jednak różnica w postaci 300 zł zostaje „w kieszeni”. U nas mogą Państwo zyskać dostęp do szeregu ofert na każdy rok, w którym polisa będzie wznawiana (lub przenoszona do innego towarzystwa ubezpieczeniowego, jeżeli składka będzie bardziej atrakcyjna).

Czy warto zainwestować w pakiet assistance dla ciężarówki lub busa?

W ofercie posiadamy atrakcyjne propozycje ochrony typu assistance. Jest to propozycja godna uwagi szczególnie dla tych firm, których samochody nieustannie krążą w terenie – samodzielne odholowanie czy naprawa pojazdu zajmuje zdecydowanie więcej czasu oraz jest bardziej kosztowna niż wykupienie stosownego pakietu zawczasu. Zapraszamy do porównania ofert i wybrania odpowiedniego wariantu – są one uszeregowane pod kątem ilości ryzyk, limitów holowania oraz, rzecz jasna, cen.

Ubezpieczenie auto-casco dla firmowych pojazdów

Dla większości przedsiębiorstw posiadane pojazdy są ważnym składnikiem majątku, a właściciele inwestują w nie znaczną pulę środków. Ubezpieczenie auto-casco jest niezbędne dla wszystkich tych, którzy chcą spać spokojnie i unikać samodzielnego ponoszenia kosztów w razie rozbicia któregoś z samochodów. Nasi specjaliści dopasowują zróżnicowane oferty zarówno do potrzeb, jak i portfeli klientów. Tak samo, jak objęcie ochroną ubezpieczeniową maszyn, sprzętów czy odpowiedzialności cywilnej, również i wykupienie polisy auto-casco pomaga zachować stabilność budżetu i spać spokojnie – bez obaw, że nagłe ewentualności zahamują przeprowadzanie już rozpoczętych inwestycji.

ZADZWOŃ

503 300 908