Ubezpieczenie ciągnika siodłowego

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkęOsoba do kontaktu

Oferujemy ubezpieczenia ciągników siodłowych w najbardziej renomowanych oraz konkurencyjnych cenowo towarzystwach. Dla każdego ze zgłaszających się Klientów przygotujemy porównanie, tak by odnaleźć najtańsze OC. Warto zlecić poszukiwanie atrakcyjnej oferty takiej multiagencji jak nasza, bowiem różnice w wysokościach składek w różnych towarzystwach mogą wynosić nawet kilka tysięcy złotych!

Od czego zależy cena OC ciągnika siodłowego?

Podobnie, jak w przypadku samochodów osobowych i innych rodzajów pojazdów, wysokość składki na OC ciągnika siodłowego uzależniona jest od marki i modelu, pojemności silnika czy roku produkcji samochodu. W grę wchodzi też wiek i doświadczenie kierowcy, historia szkodowości i wiele innych czynników. Z tego względu niezbędne jest poszukiwanie ubezpieczenia w możliwie największej liczbie towarzystw – jedynie wówczas można być pewnym, że odnalazło się najtańszą opcję.

AC dla ciągników siodłowych

W ofercie naszej multiagencji znajdują się także ubezpieczenia auto-casco, gwarantujące wypłatę środków lub naprawę pojazdu w serwisie po kolizji bądź wypadku. W przypadku korzystania z samochodu poprzez leasing to ubezpieczenie najczęściej jest obowiązkowe, natomiast zachęcamy do zainteresowania się nim również tych, których taki obowiązek nie obejmuje. Możemy przygotować przegląd ofert, dzięki którym łatwiej podejmą Państwo najlepszą możliwą decyzję.

Co jeszcze warto wiedzieć na temat ubezpieczenia ciągnika siodłowego?

W przypadku polisy z „gołym” OC oferty każdego z towarzystw różnią się jedynie ceną. Kształt ochrony i sposób działania ubezpieczenia regulują bowiem przepisy odpowiedniej ustawy. Sytuacja się zmienia, jeżeli mówimy o auto-casco. W przypadku tego rodzaju umowy należy poświęcić czas i uwagę na analizę zakresu w poszczególnych towarzystwach. Często bowiem okazuje się, że dopłacenie kilkuset złotych w skali roku gwarantuje posiadanie zdecydowanie szerszej ochrony, dzięki której w przyszłości otrzyma się znacznie wyższe odszkodowanie. Nasi specjaliści mogą zaproponować rzetelne porównanie ofert, tak by podczas trwania ubezpieczenia żaden szczegół nie był w stanie Państwa zaskoczyć. Dzięki nam zaoszczędzą Państwo wiele godzin, które – podczas samodzielnego poszukiwania ofert – trzeba byłoby spędzić na czytaniu wielostronicowych wzorów umów, naszpikowanych trudnymi pojęciami i nieustannie odsyłających czytelnika na inne strony, do innych paragrafów. Nasi specjaliści mają je wszystkie „w malym palcu”!

ZADZWOŃ

503 300 908