OC przewoźnika

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę
Osoba do kontaktuOC przewoźnika to cenny instrument finansowy, który pomaga ustrzec się przed samodzielną zapłatą roszczeń wynikających z niedostarczenia towaru na czas, uszkodzenia go czy wystąpienia różnych zdarzeń losowych. Przyjmując ładunek bierzemy bowiem na swoje barki odpowiedzialność za niego. Prezentujemy szeroki wybór ofert renomowanych towarzystw ubezpieczeniowych, które pomogą Państwu spać spokojnie – nawet wtedy, gdy w trasie jest towar wart miliony złotych.

O jakie ryzyka można poszerzyć podstawową polisę odpowiedzialności cywilnej przewoźnika?

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą paletą dodatkowych klauzul, rozszerzających zakres ochrony, które bliżej opisać może nasz przedstawiciel. Umożliwią one objęcie odpowiedzialnością m.in. szkody: związane z przewozem substancji niebezpiecznych ADR, spowodowane przez nietrzeźwego kierowcę, powstałe podczas kabotażu czy spowodowane rażącym niedbalstwem lub winą umyślną. Co prawda wykupienie dodatków wiąże się z zapłatą za nie dodatkowej składki, jednak często lepiej jest wybrać droższy wariant, zapewniający kompleksową ochronę w każdej sytuacji.

Dlaczego warto posiadać ubezpieczenie OC przewoźnika?

Taka ochrona to niezaprzeczalnie duża ulga dla budżetu w momencie, kiedy wystąpi szkoda. Nie ma wówczas konieczności samodzielnego realizowania odszkodowań, bowiem odpowiedzialność za nie przejął już na siebie zawczasu ubezpieczyciel. Zdarza się, że nawet najbardziej drobne szkody są znacznym obciążeniem dla firm, które dopiero rozpoczynają działalność lub niedawno przeznaczyły większość wolnych środków na zaplanowane inwestycje. Dla tych, którzy mają solidną polisę, nie jest to jednak zmartwieniem.

OC przewoźnika z polisy-warta.pl

Zapewniamy naszym klientom dostęp do najbardziej atrakcyjnych ofert w zakresie ubezpieczeń OC przewoźnika. Czytelnie przedstawione porównanie rynkowych rozwiązań da Państwu pełną wiedzę, potrzebną do podjęcia najlepszej dla siebie decyzji. Ta współpraca nie kończy się jednak w momencie podpisania umowy – wręcz przeciwnie, pamiętamy o terminach płatności kolejnych rat czy zbliżających się wznowieniach polis naszych klientów. Możemy wówczas na ich życzenie przedstawić aktualną sytuację na rynku lub zaproponować dostosowanie posiadanych dotychczas rozwiązań do zmieniającej się sytuacji firmy. Zapraszamy do pozostawienia kontaktu!

ZADZWOŃ

503 300 908