OC Firmy

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

Osoba do kontaktuProwadzenie prawie każdego rodzaju działalności stwarza odpowiedzialność, do której mogą firmę pociągnąć kontrahenci lub osoby trzecie. Szkody na mieniu lub na osobie nie należą do rzadkości, a rosnąca świadomość ludzi powoduje, że coraz częściej zgłaszają oni roszczenia i oczekują wypłaty odszkodowania np. za uszczerbek na zdrowiu, obrysowanie samochodu czy dostarczenie towaru bądź usługi, które nie spełniają ich oczekiwań. Przed takimi ryzykami skutecznie chroni OC firmy.

Dlaczego warto starannie dobrać klauzule dodatkowe do firmowej polisy?

Ze względu na mnogość dziedzin i branż, w których działają obecne na rynku firmy, ubezpieczyciele starają się przygotowywać swoje oferty w elastyczny sposób. Dobór wielu dostępnych klauzul dodatkowych pozwala objąć ochroną te pozycje, w których faktycznie występuje ryzyko dla danej firmy, przy jednoczesnym uniknięciu płacenia za rzeczy, które w danej branży nigdy nie mają szansy się wydarzyć. Warto skorzystać z pomocy doświadczonych specjalistów przy wybieraniu klauzul dodatkowych, bowiem oferta uzyskana z rąk początkującego agenta może być pozbawiona tych ryzyk, które dla konkretnej firmy są najbardziej kluczowe.

Masz sprzętu z leasingu? Wynajmujesz lokal? Ta oferta jest dla Ciebie!

Dla firm mamy liczne pakiety, które pomagają chronić sprzęt lub lokal nie należący do nich. Bez takiego ubezpieczenia trzeba samodzielnie ponosić koszta naprawy drogocennych maszyn czy remontu nieruchomości w razie wyrządzenia szkody w nich. Zdecydowanie łatwiej przewidzieć środki w budżecie na koszt składki ubezpieczeniowej niż nagle „organizować” pieniądze np. na wymianę zalanej przypadkowo podłogi w wynajmowanym lokalu.

Obowiązkowe OC zawodowe oraz dobrowolne rozszerzenia

Zapraszamy do kontaktu wszystkich tych, którzy – z racji wykonywanej profesji – muszą objąć swoje działania obowiązkowym ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej. Porównamy dostępne oferty, by znaleźć tę najtańszą, a dla zainteresowanych zaproponujemy podwyższenie sumy w ramach dobrowolnej umowy.

Jeżeli trafili Państwo na naszą witrynę w momencie, gdy do zakończenia obecnej polisy zostało jeszcze kilka miesięcy, zapraszamy do pozostawienia kontaktu – nasz przedstawiciel przypomni się w momencie, w którym warto będzie poznać kilka alternatywnych ofert. Podobnie obsługujemy osoby, które już są naszymi klientami – przypominamy o ważnych terminach, np. nadchodzącej rocznicy polisy czy terminie zapłaty kolejnej raty składki.

ZADZWOŃ

503 300 908