OC Firmy budowlano remontowej

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

Osoba do kontaktuStarannie dobrane ubezpieczenie OC firmy budowlano remontowej stanowi ważny punkt w strategii bezpieczeństwa każdego przedsiębiorstwa, którego działalność planowana jest na długie lata, a jego właściciele za cel stawiają sobie zbudowanie solidnej pozycji rynkowej. Tego typu polisa chroni przed licznymi ryzykami, które nie zawsze da się przewidzieć. Nawet w najlepiej zarządzanej firmie, w której inwestuje się w szkolenie pracowników czy nowoczesne maszyny, może się zdarzyć wypadek.

Odpowiedzialność za szkody powstałe podczas prowadzenia prac

Każdy z nas wie, że na placu budowy ryzyk jest wiele. Używa się tam różnych maszyn, a niektóre z nich są naprawdę niebezpieczne. Do tego dochodzi również czynnik ludzki, który czasem zawodzi. Szkody, a niekiedy katastrofy budowlane niemal zawsze wiążą się ze znacznymi kosztami – materiały, robocizna, uszczerbek na zdrowiu u przypadkowej osoby. Jeżeli odpowiedzialność za nie ponosi firma budowlana, to lepiej dla niej żeby posiadała solidną polisę. Tego typu instrumenty ową odpowiedzialność przenoszą wprost na ubezpieczyciela.
Na rynku dostępnych jest wiele ofert, a najlepsze spośród nich można otrzymać w naszej multiagencji. Przedstawiciel wskaże różnice w zakresie ryzyk, klauzulach dodatkowych oraz – co oczywiste – wysokości składki. Nie warto jednak kierować się jedynie tym ostatnim czynnikiem. W przypadku dobrowolnych ubezpieczeń często okazuje się, że nieznacznie droższa oferta jest znacznie korzystniejsza niż ta najtańsza. Nie warto więc oszczędzać na składce za wszelką cenę.

Ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń

Każda z firm, która wykonuje średniozaawansowane lub całkiem złożone zlecenia posiada w tym celu specjalistyczny sprzęt. Nasza multiagencja może zaproponować Państwu atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe, które zapewnią środki na naprawę bądź wymianę, na wypadek gdyby któraś z maszyn uległa awaii lub całkowitemu zniszczeniu. Zapoznanie się z ofertą nic nie kosztuje, natomiast może pomóc stworzyć solidny plan bezpieczeństwa, a być może kiedyś także uratować firmę przed kłopotami?

Bezpieczny budżet i spokojny sen – to możliwe nawet w branży budowlanej!

Staranne planowanie poszczególnych zleceń i inwestycji oraz stopniowe zwiększanie zatrudnienia to naturalne procesy i etapy rozwoju dobrze prowadzonego przedsiębiorstwa budowlanego. Nasi specjaliści dobierają odpowiednie rozwiązania zarówno dla „raczkujących” firm, jak i liderów rynku, każdorazowo uwzględniając obroty danego podmiotu, stan kadrowy, wartość podejmowanych zleceń i wiele innych, bardzo ważnych czynników.

ZADZWOŃ

503 300 908