Dom lub mieszkanie

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkęMieszkanieOkreśl sumy ubezpieczenia
Od kiedy ubezpieczasz mienie


Osoba do kontaktuPosiadane nieruchomości stanowią główny składnik majątku, zaraz obok „rąk do pracy”, czyli zdrowia i życia. Coraz więcej rodzin korzysta z kredytów hipotecznych celem sfinansowania wymarzonego mieszkania lub domu. Nasza multiagencja może zaproponować im zarówno podstawowe ubezpieczenie – wymagane przez bank, jak i szereg atrakcyjnych dodatków, zwiększających zakres ochrony.

Od czego można ubezpieczyć swój dom/mieszkanie?

Zakres każdej z polis ustalamy z Klientami indywidualnie, pytając o najważniejsze – z ich punktu widzenia – ryzyka. Niektórzy bowiem bardziej pragną otoczyć ochroną swoje mienie, a więc wszelkiego rodzaju sprzęt elektroniczny, AGD oraz meble, a sam dom ubezpieczają na niskie kwoty, inni natomiast przede wszystkim stawiają na zabezpieczenia konstrukcji budynku, a kradzieży się w ogóle nie obawiają. Niezależnie od tego, jakie są Państwa preferencje, zapraszamy do złożenia zapytania – na każde udzielimy satysfakcjonującej odpowiedzi.

Możemy zaproponować ubezpieczenie od ognia i zdarzeń losowych – np. gradobicia, burzy z piorunami, zalania itp., które obejmować będzie mury budynku i dach, elementy wykończenia oraz wszelkie meble i sprzęty, a także ochronę na wypadek kradzieży z włamaniem.

Jakie dodatki do ubezpieczenia nieruchomości warto wybrać?

Każdy z Państwa może dobrać do polisy liczne dodatki, które w wartościowy sposób poszerzają posiadaną ochronę ubezpieczeniową. Należy do nich m.in. assistance, w ramach którego można skorzystać z napraw domowych sprzętów przez specjalistów, np. hydraulików lub elektryków. Innym takim rozwiązaniem jest pakiet NNW dla rodziny. Zapewnia on ochronę przez 24 godziny na dobę dla wszystkich domowników. Otrzymają Państwo świadczenie na leczenie, zakup leków i sprzętu rehabilitacyjnego, gdyby któryś z członków rodziny uległ wypadkowi i doznał uszczerbku na zdrowiu. Warto także pamiętać o OC w życiu prywatnym – ta opcja jest bardzo tania, natomiast pozwala uchronić się przed ewentualnymi roszczeniami, jakie mogliby pod naszym adresem kierować poszkodowani np. na skutek urwania lusterka w samochodzie wózkiem sklepowym (na parkingu) czy wybicia szyby w oknie podczas gry w piłkę.

Ile kosztuje ubezpieczenie domu/mieszkania?

Każda z firm posiada osobny taryfikator, dlatego ceny polis mogą się znacznie od siebie różnić, nawet przy identycznych sumach ubezpieczenia. Co więcej, odpowiedź na tak postawione pytanie jest trudna z jeszcze jednego powodu. Pozornie bardzo podobne do siebie domy, mieszczące się w sąsiedztwie, mogą posiadać całkiem inne wyposażenie wewnątrz, a ich domownicy całkiem inny sprzęt. Dlatego też nie warto porównywać cen „jak leci” z każdym ze znajomych, tylko zgłosić się po indywidualną ofertę, przygotowaną specjalnie dla siebie.

ZADZWOŃ

503 300 908