Auto osobowe

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę


Osoba do kontaktu

Ubezpieczenie samochodu to jeden ze stałych kosztów, nad którymi – wydawałoby się – nie mamy takiej kontroli, jak nad ilością zużywanego paliwa, wyborem części zamiennych czy dodatkowych elementów wyposażenia pojazdu. Wiele osób po otrzymaniu propozycji wznowienia dotychczasowej umowy wykonuje po prostu przelew, narzekając na rosnącą wysokość składki. To błąd! Zapraszamy do pozostawienia swoich danych na naszej witrynie, dzięki czemu otrzymają Państwo porównanie ofert licznych towarzystw, a w rezultacie – odnajdą najtańsze OC na rynku!

Dlaczego warto dokupić assistance do polisy OC?

Dla osób, które wiele podróżują po kraju lub całym kontynencie mamy możliwość dołączenia opcji typu assistance do polisy. Ich koszt nie jest znaczący, a pozwalają one skorzystać z pomocy specjalistów w razie wyładowania akumulatora, przebicia opony, zatankowania niewłaściwego rodzaju paliwa czy jego wyczerpania na trasie. Do ryzyk typu assistance wchodzi, rzecz jasna, holowanie, podstawienie pojazdu zastępczego czy drobna naprawa w miejscu kolizji.

NNW kierowcy i pasażerów – czy warto?

Możemy zaproponować klientom solidne ubezpieczenia NNW, które zapewnią im środki na leczenie, rehabilitację czy zakup sprzętu ortopedycznego, gdyby ucierpieli oni w wyniku wypadku podczas jazdy. To bardzo ważny element ochrony – skoro ubezpieczamy samochód, niejednokrotnie bardzo wnikliwie zapoznając się ze szczegółami licznych ofert, to czemu nie objąć ochroną również swojego zdrowia?

Ochrona w zakresie auto-casco

Im nowszy i lepiej wyposażony samochód, tym większą przedstawia wartość. Dla tych, dla których posiadany pojazd stanowi „oczko w głowie” mamy bogate oferty auto-casco, dzięki którym nie trzeba będzie się martwić o koszty naprawy w razie kolizji czy wypadku np. z udziałem dzikiego zwierzęcia. Do oferowanych ryzyk wchodzi też, co oczywiste, kradzież samochodu.

Jakie kary grożą za brak obowiązkowego OC w 2018 roku (samochód osobowy)?

Współpraca z naszą multiagencją to gwarancja solidnej, komfortowej obsługi na wiele lat. Pamiętamy o konieczności wznowienia umowy OC, kontaktując się wystarczająco wcześniej z każdym z Klientów. Warto pamiętać, że umowa nie przedłuża się automatycznie, jeżeli korzystamy z ubezpieczenia, które zawarł poprzedni właściciel. W przypadku, jeżeli nasz Klient właśnie zarejestrował nowy samochód, gwarantujemy szybką obsługę i minimum formalności. Kara za niedopilnowanie obowiązku posiadania ubezpieczenia OC może być bardzo dotkliwa, w 2018 roku dla samochodów osobowych wynosi ona odpowiednio:

  • brak polisy poniżej 3 dni – 840 zł
  • brak polisy od 3 do 14 dni – 2100 zł
  • brak polisy powyżej 14 dni – 4200 zł.

Warto także pamiętać, że w razie spowodowania kolizji bądź wypadku bez posiadania ubezpieczenia OC szkodę zlikwiduje Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny, ale później… zwróci się po zwrot środków do sprawcy. Oznacza to ni mniej ni więcej, że jazda bez ważnej polisy w ogóle się nie opłaca.

ZADZWOŃ

503 300 908